CİNSEL MALZEMELER

18+ YAŞ UYARISI !
Kamu düzeninin ve çocukların korunması amacıyla bu ürünleri görüntüleyebilmeniz için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekiyor.
LÜTFEN BİLGİLERİ DOLDURUN
 
 
  Çıkış
 
   

www.CinselMalzemeler.com

Yepyeni çeşitlerle, müşteriye yönelik kampanyalarıyla en kaliteli hizmeti en ucuza vermektedir. Sitemizde ve satış mağazamızdan alacağınız tüm ürünler orjinaldir.


Müşteri Hizmetleri

Mesai saatleri içerisinde bilgi ve sipariş hattımız olan 0216 606 21 32

Zamanında Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içinde size teslim edilmek üzere kargoya verilir.En geç 2 iş günü içerisinde paketinizi teslim alabilirsiniz.

Kredi Kartı

Siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda güvenli olarak online sipariş imkanı sunuyoruz.


Firma Hakkında
Gizliliği Temel Prensip Edinmiş Ciddi, Dürüst, Kaliteli Hizmeti Sizlere Sunuyoruz!
 

Sevgili Müşterilerimiz !!!

Biz kimiz..?

Firmamız 1992 yılından buyana, gizliliği temel prensip edinmiş ciddi, dürüst, kaliteli hizmet ilkesiyle ödün vermeden çalışan ve fantazi ürünleri satışı yapan kurumsal bir firmadır.
Siz müşterilerimize gerek ürün kalitesi ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Aseks kendi alanında lider firmaların başında ve Türkiyede ilk kurulan (acılan) bir firmadır.Ürünlerimizin %90 nı Amerika.Hollanda,İtalya,Almanya ve Fransa’dan partneri olan 28 firmadan direk ithal edilmekte %10’luk kısmıda ülkemizdeki partneri firmalardan şirketlerden karşılanmaktadır. Love Shopekibi her yıl Avrupa da düzenlenen fuarları takip etmekte yeni çıkan her ürünü aynı anda ülkemizde satışa sunmaktadır.Kuruluşumuzdan buyana Türkiye genelinde onbinlerce müşterisi olan işini profesyonelce yapan yöneten müşteri menmuniyetini temel prensip edinen köklü , gecmişi uzun ve iyi olan kaliteyi ön planda tutan kurumsal bir firmadır.Love Shop yepyeni çeşitlerle, müşteriye yönelik kampanyalarıyla en kaliteli hizmeti en ucuza vermektedir. Sitemizde ve satış mağazamızdan alacağınız tüm ürünler Love Shop garantisi altındadır .tüm ürünlerimizi ister sitemizden online satın alabilir ister adresimize gelerek showroom’mumuzdan görerek alabilirsiniz .

Sevgili müşterilerimiz bu sayfadaki açıklamalar ve web sitemizdeki açıklama , resimler bazı kendini bilmez kişiler ve (hırsızlar) tarafından kopyalanarak alınmakta (çalınmakta) ve kendi web sitelerine konmaktadır bu kişileri şiddetle kınıyoruz.ve son zamanlarda meydana gelen bazı dolandırıcılık hususunda siz sayın müşterilerimizi UYARMAK istiyoruz.


Adres:

 

Sipariş Hattı :  0216 606 21 32

24 Saat Sipariş GSM : 
0535 945 19 96

e-mail:   bilgi@aseks.com SKYPE Destek : destek@aloveshop.com

Kargo AÇ BAK Teslimat

Siparişlerinizi kargo şubesinde yada adresinizde açıp bakarak kontrol ederek satın alma imkanı tanıyoruz,Farklı bir ürün ile karşılaşma riskiniz imkansızdır.

Email
Parola
Hızlı Kargo

İstanbul içinde satın aldığınız ürünler size motor kurye ile 2 saat içerisinde size teslim edilmektedir.

Güvenli Teslimat

Kargoya sadece sizin sipariş ettiğiniz ürünü veriyoruz. Sizin istemediğiniz bir ürünü kesinlikle size yollamıyoruz.

Güvenli Alışveriş

Sistemimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimiz SSL ile korunmaktadır.

Kapıda Ödeme

Satın aldığınız ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin heryerine teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.